Key Account Manager

Dátum:  2024. okt. 17.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank
munkakör betöltésére munkatársat keres

A csapat:

A csapatunk országos Bank@Work tevékenysége hozzájárul az OTP Bank lakossági értékesítés fejlesztéséhez. A Key Account Manager kollégák a területükön működő munkáltatókat / vállalkozásokat szólítják meg az OTP Bank@Work program megoldásaival és szerveznek a munkáltatók székhelyein, telephelyein a munkavállalók részére pénzügyi célú helyszíni kitelepüléseket az OTP Bankcsoport lakossági termékei ismertetése és a pénzügyi tudatosság fejlesztése érdekében.

A Key Account Manager a vállalati kapcsolatokért felel, míg a helyszíni ügyfélkiszolgálást az OTP dedikált partnerhálózata végzi.

Az új munkatárs feladatai:

  • Új munkáltatók megkeresése a béren kívüli juttatások fejlesztése, munkavállalói kedvezmények és kitelepülési lehetőségek tervezése érdekében
  • A béren kívüli juttatások keretében az OTP Pénztárak Egészségpénztári és Nyugdíjpénztári termékeinek csoportos beléptetése és a szerződéskötések és beléptetések koordinációja
  • Ajánlatok elkészítése és az értékesítési folyamat végig kísérése a helyszíni kitelepülés eredményes lezárásáig, kapcsolattartás a munkáltatókkal
  • A munkáltatóknál vagy azok rendezvényein szakmai prezentációk és a helyszíni értékesítés előkészítése, annak eredményességének visszamérése
  • Szoros együttműködés a Bank régióközpontjával és fiókhálózati egységeivel, valamint a helyszíni ügyfélkiszolgálást biztosító partner-hálózattal, OTP Pénztárak kapcsolattartóival.
  • Szisztematikus, folyamatos kapcsolatépítés a régióban működő vállalkozásokkal, akvizíciós kampányok eredményes végrehajtása
  • Támogatás a fióki értékesítési hálózatnak a cafeteria és béren kívüli juttatási megoldások témáiban, a tőlük érkező lead-ek feldolgozása

Akit keresünk:

  • Agilis, nagy munkabírású, dinamikus, jó kommunikációs képességű személy
  • Felsőfokú végzettség területen
  • Minimum 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés és kiváló együttműködési képesség
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetői tapasztalattal rendelkezik
  • Előny a Cafeteria szoftver vagy cafeteria rendszer értékesítésben, HR szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részese lehet egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál,
  • A szakmai fejlődéshez tréningeken és továbbképzéseken vehet részt és személyre szabjuk az egyéni fejlődést
  • Stabil, hosszú távú és rugalmas munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Munkavégzés helyszíne a működési területhez legközelebbi OTP Bankfiók vagy külső helyszín.
  • Home office lehetőség
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést és előrelépést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag (Laptop, mobil telefon, vállalati autó – magánhasználat a költségek megfizetése mellett lehetséges)

Munkavégzés helye:
Győr vagy Szolnok vagy Miskolc (és vonzáskörzetük)