Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Nagyvállalati finanszírozási tanácsadó

Dátum : 2022.05.01.

Hely: Budapest, BU, HU, 1051

OTP Bank Nyrt Nagyvállalati Főosztálya folyamatosan bővülő finanszírozói csapatába

munkakör betöltésére munkatársakat keres.

Kreatív vagy és szereted a változatosságot? Jártas vagy vállalatfinanszírozásban, és szívesen kipróbálnád tudásodat nagyvállalati, nemzetközi ügyfélkörben is?
Szívesen fejlesztenéd tárgyalási készségedet és hitelezési területen szerzett ismereteidet?

Amennyiben igen, csatlakozz az OTP Bank Nagyvállalati Főosztályához!

Főbb munkaköri feladatok:
Nemzetközi és hazai nagyvállalati ügyfelek, ügyfélcsoportok finanszírozási igényeinek kiszolgálása, előterjesztések, elemzések, szerződések készítése

Alapvető kompetenciák:

  • Felsőfokú iskolai végzettség és minimum 5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Gazdálkodáselemzésben (mérleg, eredménykimutatás, cash flow) és tervelemzésben vagy pénzügyi modellezésben való jártasság;
  • Aktív, proaktív, üzleti szemléletű személyiség;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség, kreativitás,
  • Komplex, szisztematikus gondolkodásmód;
  • Középokú gazdasági angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, digitalizációban élen járó bankcsoport;
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek;
  • Részvétel Magyarország és a régió legnagyobb vállalatcsoportjainak kiszolgálásában;
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek, képzések;

Munkavégzés helye: Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út (hamarosan XIII. kerület)