Kereskedelmi banki ügyfélkapcs.tanácsadó-1138 Budapest, Váci út 135-139.

Dátum : 2019.07.11.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

1138 Budapest, Váci út 135-139. (Kereskedelmi Bank Centrum)

kereskedelmi banki ügyfélkapcsolati tanácsadó (sales) senior pozíció betöltésére munkartársat keres

Feladatok:

Közép- és nagyvállalati ügyfélkörben (szegmens 500MFt árbevétel felett) ügyfélkapcsolati tevékenység szakértői ellátása; ügyfélakvirálás elősegítése, ügyféligények felmérése, ajánlatok összeállítása;

Szakértői szintű részvétel az ügyféltárgyalásokon

Szakmai követelmények:

Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség;

Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;

Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

Közép és nagyvállalati banki kiszolgálásban szerzett min. 3 éves tapasztalat

Jó kommunikációs készség

Szükséges képességek:

Csapatszellem, alkalmazkodó képesség;

Határozott, dinamikus egyéniség;

Nagyfokú munkabírás, kitartás;

Folyamatszemlélet

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem;