Állásajánlat megosztása

Kiemelt értékesítés fejlesztő szakértő

Dátum : 2022.06.25.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank pályázatot hirdet

Kampánymenedzser

munkakör betöltésére

Mi lenne a feladatod?

  • Stratégiai céloknak megfelelő üzletági kampányok tervezése, kivitelezése és utókövetése;
  • Teljeskörű CRM aktivitások menedzselése;
  • KPI-ok és üzleti CRM tervek meghatározása;
  • Kapcsolattartás társterületekkel és külsős partnerekkel;
  • Kommunikációs anyagok készítése különböző csatornákon/csatornamixekben (online felületek, DM, eDM, stb.);
  • Vállalkozói ügyfélkörhöz kapcsolódó folyamatok automatizálási lehetőségeinek feltárása;
  • Üzletági marketingaktivitások tervezése és menedzselése.

Mit várunk tőled?

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, vállalati pénzügyi ismeretek
  • MS Excel és PowerPoint emelt szintű ismerete
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés
  • Csapatban való működés képessége, nyitott személyiség
  • Kreativitás, jó problémamegoldó képesség
  • Legalább 3-5 év vállalkozói kampánymanagament és CRM rendszerfejlesztői területen szerzett tapasztalat
  • Vállalkozói termékek magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, ügyfélközpontú támogató szemléletmód

Előnyt jelent:

  • Agilis munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • KKV piac magas szintű ismerete

Ezeket adjuk cserébe:

  • Vidám, összetartó, támogató csapat;
  • Hosszú távon stabil munkahely;
  • Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás;
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása;
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek;
  • Lehetőség részleges otthoni munkavégzésre.