Külföldi Mikro- és Kisvállalkozás (MKV) hitelcsalás megelőzési tanácsadó

Dátum:  2024. ápr. 21.

Keressük leendő kollégánkat támogató és jó hangulatú csapatunkba, nemzetközi, retail (MKV – mikro- és kisvállalkozás) hitelcsalás megelőzés területre, illetve csoportszintű projektekben való részvételre.

Feladatok:

  • Hitelcsalás megelőzési keretrendszer bevezetése, folyamatfelmérések és elemzések készítése az OTP Bank külföldi leánybankjainak mikro-, kisvállalkozói hiteltermékeivel kapcsolatban
  • Csoportszintű legjobb gyakorlatok (best practice-ek, csoport szintű szabályozás) gyűjtése és kialakítása
  • A hitelcsalás megelőzési folyamataiban részt vevő társterületekkel (HQ és külföldi leánybankokkal) való együttműködés, koordináció
  • A csalásmegelőzéshez kapcsolódó akciótervek kidolgozásában való részvétel, illetve ezek végrehajtásának ellenőrzése
  • Szakértői elemzések, összefoglalók készítése a vezetők részére
  • Csalásmegelőzési stratégiák és folyamatok kialakítása, illetve finomhangolása
  • Csoportszintű projektek: Akvizíciós felmérésekben, integrációkban, illetve hitelezési folyamat optimalizálásban való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkaterületen szerzett legalább 3 éves tapasztalat (MKV vagy vállalati hitelezési / kockázatkezelési)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Prezentációk tartása angol és magyar nyelven
  • MS Excel, PowerPoint, Visio és Word haladó szintű ismerete
  • Utazási hajlandóság (~15%)

Előnyt jelent:

  • Banki vagy Big4 mikro vagy MKV szegmensben szerzett tapasztalat
  • Szabályozói, elemzői háttér
  • Csalásmegelőzési tapasztalat
  • Association of Certified Fraud Examiners (ACFE) – Certified Fraud Examiner (CFE) képesítés

Amit nyújtunk:

  • Hibrid munkavégzés
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjában, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Risk Academy és egyéb szakmai képzésekben való részvétel
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokkal
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

1131 Budapest Madarász Viktor utca 12.