Állásajánlat megosztása

Küldeménykezelési ügyintéző

Dátum : 2022.07.01.

Hely: Budapest, BU, HU, 1211

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. Küldeményforgalmi Osztályára
Küldeménykezelési referens munkakörbe munkatársat keresünk,

határozott időre

Feladataid lesznek:

  • Bejövő és visszaérkező és belső küldemények átvétele
  • Küldemények rendszerezése, iktatása, szkennelése
  • Beérkező küldemények érkeztetése, szortírozása, küldeményadatok rögzítése
  • Levelek épületen belüli kézbesítése
  • Adatkeresés rendszerekben, adatbázisokban
  • Kimenő küldemények iktatása a belső rendszerek által igényelt adatigény alapján
  • Kimenő küldemények nyomtatása, átadásra előkészítés

Mit várunk Tőled?

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nyitott, jó a kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés

Amit előnynek tartunk:

  • Szereztél tapasztalatot hasonló munkakörben

Mit kínálunk számodra?

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Kiemelkedő juttatási csomagot, cafeteria rendszert
  • Támogató, dinamikus csapatmunkát és jó munkahelyi légkört
  • Stabil munkalehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest, Csepel