Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Küldeménykezelési referens

Dátum : 2022.01.05.

Hely: Budapest, BU, HU, 1097

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. Küldeményforgalmi Osztályára
Küldeménykezelési referens munkakörbe munkatársat keresünk,

Feladataid lesznek:

  • Bejövő és visszaérkező és belső küldemények átvétele
  • Küldemények rendszerezése, iktatása, szkennelése
  • Beérkező küldemények érkeztetése, szortírozása, küldeményadatok rögzítése
  • Levelek épületen belüli kézbesítése
  • Adatkeresés rendszerekben, adatbázisokban
  • Kimenő küldemények iktatása a belső rendszerek által igényelt adatigény alapján
  • Kimenő küldemények nyomtatása, átadásra előkészítés

Mit várunk Tőled?

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Nyitott, jó a kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés

Amit előnynek tartunk:

  • Szereztél tapasztalatot hasonló munkakörben,
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és aktív gépjárművezetői tapasztalattal

Mit kínálunk számodra?
Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
Kiemelkedő juttatási csomagot, cafeteria rendszert
Támogató, dinamikus csapatmunkát és jó munkahelyi légkört
Stabil munkalehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest, Csepel