Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Központi betét- és bankszámla-kezelési munkatárs

Dátum : 2021.09.10.

Hely: Budapest, BU, HU, 1038

Feladatok:
-    Az ügyfeleink bankszámláinak terhére beérkező hatósági átutalási megbízások és felhatalmazáson alapuló beszedések hatályos jogszabályoknak megfelelő önálló, teljes körű feldolgozása
-    Fióki információkérések határidőben történő megválaszolása
-    Iktatás, egyéb adminisztráció

Akit keresünk:
- Középfokú végzettség
- Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek
- MS Office használatában szerzett gyakorlat
- 2-5 éves adminisztrációs területen eltöltött munkatapasztalat
- Gyors tanulási és gyors problémamegoldó képesség (nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására)
- Hatékony, gyors munkavégzés (teljesítmény-orientáltság)
- Precizitás, pontosság, alaposság
- Együttműködési és felelősségvállalási képesség

Amit előnynek tartunk:
-    Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
-    OTP Bankban szerzett többéves gyakorlat
-    OTP Bank számlavezetési és betéti termékeinek alapos ismerete

Amit kínálunk:
-    határozatlan idejű munkaszerződés