Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Social media szakértő

Dátum : 2021.07.02.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Az OTP Csoport stratégiai célja, hogy széleskörű digitális szolgáltatásokat nyújtson lakossági ügyfeleinek és digitális vezető szerepet tartson fenn a Közép-Kelet Európai régióban. A cél megvalósításának támogatására Social media szakértő kollégát keresünk.

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

  • a bank közösségi média profiljainak, felületeinek tartalomkezelése aktív együttműködésben a kapcsolódó szakterületekkel és támogató ügynökségekkel,
  • a közösségi térben érkezett ügyfélkérdések, észrevételek, termékekhez és csatornákhoz kapcsolódó visszajelzések megválaszolása a banki szabályzatoknak és a különböző platformokra lefektetett irányelveknek megfelelően, folyamatos reakciómenedzsment,
  • rendszeres és ad-hoc riportok, elemzések készítése a társterületek igényei alapján,
  • közösségi média trendek folyamatos nyomon követése, monitorozása, új lehetőségek felkutatása,
  • részvétel a csapatod kapcsolódó, fejlesztéseket támogató feladataiban

Követelmények, elvárások:

  • egyetemi/főiskolai végzettség (gazdasági/pénzügyi, marketing, online marketing, kommunikációs területen),
  • minimum 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Facebook (Business/Ads manager), Instagram, Google Business platformok átfogó, magas szintű ismerete,
  • jó problémamegoldó, kommunikációs, együttműködő képesség,
  • proaktív hozzáállás, új ötletek/megoldások kezdeményezése,
  • pontosság, megbízhatóság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • ügynökségi social media / PPC / copywriter tapasztalat,
  • CRM/eDM/CMS eszközök kezelésében szerzett tapasztalat,
  • agilis munkakörben szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit ezekért cserébe nyújtani tudunk:

  • tervezhető karrierpálya,
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • barátságos munkakörnyezet, fiatalos, támogató csapat