Állásajánlat megosztása

Kötelező szakmai gyakorlat

Dátum : 2019.05.15.

Hely: Budapest, BU, HU, 1051

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Várjuk a kötelező szakmai gyakorlatos hallgatókat!

Feladatok gazdasági képzésre járó hallgatóknak:

  1. tesztelési feladatok
  2. adat kezelése, feldolgozása
  3. Sajtófigyelés, veszteségadatok elemzése, workshopokon való részvétel, kutatás
  4. Részvétel az ERFI-n kialakított kollaborációs eszközök használhatóságának növelésében
    A belső kommunikációs hírlevél, illetve kollaborációs portál testreszabásában
    alkalmazott templatek kialakításában (Angol nyelvtudás,Social media jártasság szükséges, előnyt jelent MARKUP language ismerete, grafikai szoftverekkel kapcsolatos gyakorlati tapasztalat)

Feladatok IT-s hallgatóknak:

  1. Dokumentációk készítése, frissítése, Wiki feltöltése, karbantartása (alap informatikai tudást igényel)
  2. Részvétel az adattárházi fejlesztésekben, mint szervező vagy fejlesztő. (tesztelés, üzleti egyeztetések, dokumentálási feladatok) – A feladat SQL ismeretet igényel.
  3. Részvétel az OTP Bank zöld mezős, core projektjében, részvétel az összetett pénzügyi piac átalakításában (azonnali elszámolási rendszer, biztonsági elvárások),Új típusú üzleti megoldások technikai lehetőségeinek vizsgálata, külföldi példák elemzése, kommunikációs folyamatok támogatása, elemzői feladatok elvégzése  - A feladat Linux operációs rendszerek ismeretét, alap hálózati ismeretet, valamilyen scriptnyelv ismeretét, s erős kommunikációs angol nyelvtudást igényel.

Követelmények:

  • MS Office magas szintű ismeret
  • Kiváló írásbeli kommunikációs készség, problémamegoldó készség, elemző készség, önállóság

Szakmai gyakorlatra jelentkezés előfeltétele:

az adott szak releváns tantárgyai érdemjegyeinek minősítése a gyakorlatot megelőző két félévben többségében legalább jó minősítésűek

Díjazás a felsőoktatási törvény szerint.