Állásajánlat megosztása

Kötelező szakmai gyakorlat

Dátum : 2018.11.22.

Hely: Budapest, BU, HU, 1051

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Várjuk a kötelező szakmai gyakorlatos hallgatókat!

Hitelengedélyezéssel, kockázatkezeléssel foglalkozó szakterületünk a következő feladatra várja az elemzési készséggel rendelkező hallgatókat:

  1. kockázati értékelés
  2. tesztelési feladatok
  3. adatkezelő, feldolgozó
  4. Ügyletdossziék karbantartása, Leányvállalati előterjesztések fordítása, Felügyeleti ellenőrzéshez adatszolgáltatás összekészítése, Adminisztráció segítése, Riportok készítése-adatbányászat
  5. Sajtófigyelés, veszteségadatok elemzése, workshopokon való részvétel, kutatás
  6. országelemzések, partnerminősítések készítése, sajtófigyelés, monitoring tevékenységben való részvétel
  7. piaci kockázati számítások készítése, részvétel fejlesztések tesztelésben, monitoring tevékenységben való részvétel

Kereskedelmi Banki Divíziónk az alábbi feladatokra várja az elemző készséggel rendelkező hallgatók jelentkezését:

  1. EU forrásallokáció nemzeti gyakorlatának -elsősorban KKV és vállalati érdekű - üzleti illesztése a banki értékesítéshez; adatgyűjtés, elemzés, értékelés, értékesítés háttér támogatása
  2. Vállalkozói számlavezetés és hitelezés kapcsán adatgyűjtés, elemzés, értékelés, értékesítés háttér támogatása
  3. termékkonstrukciók fejlesztéséhez kapcsolódó feladatok, konkurencia elemzések, ágazati elemzések elkészítése

A Retail Divíziónkban a következő feladatok várják a hallgatókat:

  1. Lakáshitel termékek és folyamatok elemzése, fejlesztése, adatelemzés, megvalósítási tervek kidolgozása, tesztelési és a kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (legalább 12 hetes szakmai gyakorlat)
  2. Lakáshitellel kapcsolatos rendszeres és ad-hoc vezetői riportok megvalósítása (Ms PowerBI)

Követelmények:

  • Gazdasági alapképzés (BA)
  • MS Office magas szintű ismeret
  • Kiváló írásbeli kommunikációs készség, problémamegoldó készség, elemző készség, önállóság

Szakmai gyakorlatra jelentkezés előfeltétele:

az adott szak releváns tantárgyai érdemjegyeinek minősítése a gyakorlatot megelőző két félévben többségében legalább jó minősítésűek