Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Kártyarendszer operátor

Dátum : 2022.01.15.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

•    Kártyaüzemeltetéssel kapcsolatos operátori feladatok ellátása

•    Autorizációs és back office rendszerek felügyelete, üzemeltetése

•    ATM és POS terminál hálózat monitorozása

•    Napi adatfrissítések és kivonatok kezelése

•    Riportok és statisztikák futtatása

•    Kapcsolattartás a társosztályokkal, a külföldi- és hazai leányvállalatokkal, beszállítókkal

Akit keresünk:

•    Minimum középfokú informatikai végzettség

•    Középfokú angol nyelvtudás

•    Folyamatszemlélet

•    Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség

•    Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Amit előnynek tartunk:

•    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

•    Linux ismeretek

•    Monitorozó rendszerek ismerete

•    Hálózatos ismeretek

•    Bankkártya folyamatok ismeret

Amit kínálunk:

•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport

•    Professzionális munkakörnyezet

•    Támogató, segítő munkahelyi légkör

•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér

•    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

•    Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet, amelyekre a hatékonyság eszközeiként tekintünk