Állásajánlat megosztása

Kártyarendszer operátor

Dátum : 2019.08.03.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

•             Kártyaüzemeltetéssel kapcsolatos operátori feladatok ellátása

•             Autorizációs és back office rendszerek felügyelete, üzemeltetése

•             ATM és POS terminál hálózat monitorozása

•             Napi adatfrissítések és kivonatok kezelése

•             Riportok és statisztikák futtatása

•             Kapcsolattartás a társosztályokkal, a külföldi- és hazai leányvállalatokkal, beszállítókkal

Akit keresünk:

•             Minimum középfokú informatikai végzettség

•             Középfokú angol nyelvtudás

•             Folyamatszemlélet

•             Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség

•             Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés

•             Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit előnynek tartunk:

•             Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

•             Linux ismeretek

•             Monitorozó rendszerek ismerete

•             Hálózatos ismeretek

•             Bankkártya folyamatok ismeret

Amit kínálunk:

•             Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport

•             Professzionális munkakörnyezet

•             Támogató, segítő munkahelyi légkör

•             Fejlődő és innovatív vállalati háttér

•             Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

•             Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet, amelyekre a hatékonyság eszközeiként tekintünk

•             Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag