Kártyaelfogadási back office tanácsadó 1

Dátum:  2024. ápr. 11.

A Bank dinamikusan fejlődő, agilis szervezeti egységébe, a Digitális Divíziójának
részeként működő Payments Tribe csapatába keresi új kollégáját
Kártyaelfogadási back office tanácsadó - Business Analyst munkakörbe.

A Payments Tribe az OTP Bank kártyaelfogadás és ATM szolgáltatásért felelős területe. Célja és fő feladata a teljes Bankcsoport hazai kártyás piacon betöltött vezető szerepének megtartása, és bővítése további innovatív fizetési megoldásokkal. A Csoport egésze számára szakmai központként működik a fizetési megoldások irányainak kijelölésével.

Feladataid lesznek:

  • Folyamatok felmérése, dokumentálása
  • Folyamat automatizálási lehetőségek feltárása, javaslat alkotás
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti és IT területekkel, megoldandó problémák felkutatása céljából
  • Standard riport készítés SQL lekérdezés alapon

Téged keresünk, ha:

  • Motivált és proaktív vagy
  • Ismered és használod a MS BI eszközöket (Power BI, MS SQL Report)
  • Legalább alapszintű jártasságod van a folyamatmodellezésben - BPMN 2.0
  • 2-3 év releváns tapasztalattal rendelkezel Business Analyst-ként
  • Kiváló problémamegoldó képesség, lényeglátás, stratégiai szemlélet jellemez
  • Folyamatokban tudsz gondolkodni
  • Jó kommunikációs képességgel bírsz szóban és írásban egyaránt
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel

Előnyt jelent számunkra:

  • Képes vagy komplex SQL lekérdezések összeállítására és értelmezésére önállóan is- DML
  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Pénzintézeti, banki, telekommunikációs vagy energia szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • A bank szervezeti egységeinek, működésének, folyamatainak és termékeinek széleskörű megismerési lehetősége
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem, személyre szabható béren kívüli juttatási csomag
  • Éves teljesítmény alapú jutalom
  • Magas színvonalú egészségügyi ellátás
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Szakmai fejlődést biztosító lehetőségek: képzések, tréningek
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierút biztosítása
  • Aktív, jó hangulatú közösség és különféle programlehetőségek
  • Hibrid munkavégzés, home office lehetőség

Munkavégzés helye: 1131 Budapest, Madarász Viktor utca 12.