Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Java fejlesztő

Dátum : 2021.11.19.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Főbb feladatok:

  • Új IT technológiai alapokon működő, világszinten is korszerű, internetbank és mobilbank alkalmazások fejlesztésében való részvétel
  • Fejlesztői feladatok végrehajtása a specifikációk, valamint a rendszertervek alapján
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, új programrészek fejlesztése és tesztelése
  • Aktív részvétel IT projektekben a tervezéstől a megvalósításig
  • Hibák keresése és javítása
  • Adatbázis tervezés és fejlesztés

Elvárások:

  • 2-3 éves JAVA fejlesztői tapasztalat
  • Java 8+, Spring boot, Akka, J2EE
  • NoSQL vagy SQL
  • Maven vagy Gradle
  • CI/CD ismerete, GIT
  • Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

  • Full-stack fejlesztési tapasztalat
  • Kubernetes
  • Microservice
  • Angular, javascript ismeret
  • Informatikai angol nyelv ismerete
  • Agilis hozzáállás, fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt

Amit kínálunk:

  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz rendszer
  • Külsős és belsős képzések
  • Karrierút
  • Stabil háttér, melyet Magyarország legnagyobb bankja biztosít
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye: 1131. Budapest, Babér utca 9.