Junior Core Banki éles üzem támogatási szakértő

Dátum:  2024. ápr. 14.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Az OTP Bank Magyarországon a hitelintézetek közül elsőként vezette be az agilis szervezeti modellt, amelyben Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat, a rövidebb fejlesztési idő és nagyobb munkavállalói elégedettség elérése érdekében.
Az agilis szervezeti működésben nagyon erős kollaboráció és transzparens működés szükséges. Az alapos negyedéves tervezésnek köszönhetően a Squad-okon belül a munkatársak kéthetes sprintekben önállóan végzik feladataikat. Mindezek biztosításában a CoE Lead-nek meghatározó szerepe van. Egy ilyen, dinamikusan fejlődő szervezeti egységbe Junior Core Banki éles üzem támogatási szakértő
munkatársunkat, aki proaktívan tudja támogatni a bank számlavezető rendszerének napi működését, paraméterezését, hosszútávú kezelését.

Feladatok:

  • Számlevezető rendszerben paraméterezési feladatok végrehajtása.
  • Éles banküzem támogatása, L3 support tevékenységek ellátása.
  • Tömeges módosítási igényekre makrók írása, futtatása.
  • Lekérdezési igények kezelése.
  • Üzleti specifikációk, megrendelések értelmezése, egyeztetése.
  • Kapcsolattartás a Bank számos területével (pl. üzleti jelentéskezelés, compliance, Információbiztonság, könyvelés, számvitel, különböző IT területekkel stb.).
  • Kapcsolattartás Bankon kívül (MNB, MÁK, külső könyvvizsgálók stb.).
  • A Bank számlavezető rendszerében futó termékek megismerése, kezelése, új termékek indítása.
  • Részvétel az új számlavezető rendszer bevezetésében.

Mit várunk?

  • Befejezett felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettséget.
  • Kiemelkedő probléma megoldási készséget, proaktív hozzáállást.
  • Magas fokú precizitást, jó kommunikációs képességet.
  • Szakmai angol nyelvtudást.
  • Mind az önálló mind a csapatban történő munkavégzésre, tanulásra való nyitottságot.
  • Minőségorientált szemléletet.

Előnyt jelent:

  • Banki folyamatok ismerete.
  • Ticketing rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat pl. SNOW, Jira stb.
  • Egyetemi/munkahelyi projektek.
  • bármilyen programozási nyelv ismerete.
  • SQL alapismereteket.

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, változatos munka (nincs két egyforma nap).
  • Versenyképes jövedelmet, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatásokkal.
  • Felkészítő oktatásokat (banki és informatikai).
  • Szakmai fejlődési lehetőséget (továbbképzések és tréningek).
  • Fejlődő és innovatív vállalati hátteret, korszerű technológiai környezettel.
  • Támogató csapatot és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezetet.
  • Hosszútávú munkalehetőséget, szakmai karrierúttal.

Munkavégzés helye: XIII. kerület