Junior Backend fejlesztő

Dátum:  2024. ápr. 10.

Cloud alapon működő csoportmegoldásunk bevezetésére és későbbi fejlesztésére keresünk Backend fejlesztőt, aki megvalósítási fázisban tudna csatlakozni jelenleg is bővülő csapatunkba.

Feladatok:
•    Csoportszintű kockázatkezelési technológiák fejlesztésében való részvétel, mindezt magyarországi központtal és irányítással
•    Kockázatkezelési, hitelbírálati folyamatok technikai tervezése és fejlesztése az erre kialakított MS Azure alapú architektúrába
•    Fejlesztések dokumentációja
•    Tesztelési fázisok támogatása
•    Leánybanki kollégákkal való kapcsolattartás, nemzetközi workshopokon, leánybanki viziteken való részvételi lehetőség

Követelmények:
•    Felsőfokú végzettség (IT/Természettudomány/Gazdasági Informatika)
•    Low-code platfromok ismerete, gyakorlati használat nagy előny
•    Kommunikációképes angol nyelvtudás a külföldi kollégákkal, beszállítókkal való kapcsolattartáshoz
•    Képesség az egyéni munkavégzésre ill. a csapatokon belüli együttműködésre

Előnyök:
•    SAS Viya platform ismerete
•    JAVA/Python/DS2/SQL
•    SoapUI, Postman, XML, JSON
•    Logok elemzésében szerzett gyakorlat

Amit ajánlunk:
•    Fiatalos környezet, agilis munkavégzés
•    Folyamatos tréningek, képzések
•    Igényes és változatos feladatok, támogatás a szenior kollégáktól