Jogi gyakornok

Dátum:  2024. szept. 5.
Hely:

Budapest, HU, 1051

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Jogi gyakornok pozícióra

Feladatok, amik rád várnak:

•    Az Európai Unió hivatalos lapjában megjelent, az OTP Bankcsoport tagjait érintő jogszabályok figyelése, tervezetek, módosítási javaslatok figyelemmel kísérése, ismertetése, elemzése
•    Az Európai Uniós szintű szabályozók, ideértve EBA, ESMA, ECB stb. dokumentumok figyelése, ismertetése, elemzése
•    Az OTP Csoport működése szempontjából releváns európai uniós bírósági gyakorlat figyelemmel kísérése, elemzése
•    Az OTP Bankcsoport működését befolyásoló egyéb európai uniós és nemzetközi szabályozó eszközök figyelemmel kísérése, ismertetése
•    Európai Uniós szakmai konzultációkban történő részvétel jogi támogatása
•    ESG feladatok támogatása

Elvárások:

•    Felsőfokú, jogi területen folytatott aktív tanulmányok
•    MS Office felhasználói szintű ismeret
•    Precíz, pontos, önálló munkavégzést, ugyanakkor a csapatban való dolgozás iránti elkötelezettség
•    Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
•    Angol nyelv ismerete és használata

Amit kínálunk:

•    Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor működésébe
•    Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között
•    Órabér: bruttó 2000 Ft/óra
•    Támogató vezetői hozzáállás
•    Motivált, sikerorientált, lendületes csapat
•    Folyamatos képzésekkel, tréningekkel
•    Rugalmas otthoni munkavégzési lehetőség
•    Stabil, hosszútávú karrierlehetőséggel

Munkavégzés helye: XIII. kerület