Jogi előadó

Dátum:  2024. aug. 24.
Hely:

Budapest, HU, 1052

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

A Jogi Igazgatóságunkra keressük új munkatársunkat:
Jogi előadó/ Jogtanácsos munkakörbe (lakossági jogi területre)
határozott időre

Mi lesz a feladatod?

•    jogi tanácsadás és szerződések véleményezése lakossági hitelezéssel és lakáscélú állami támogatással kapcsolatos jogi kérdésekben, valamint ezen a jogterületen
•    egyedi és mintaszerződések készítése, véleményezése
•    jogi szakvélemény megfogalmazása konkrét ügyekben és általánosságban
•    termékek és folyamatok kialakításában történő részvétel
•    belső szabályozó dokumentumok jogi véleményezése
•    felügyeleti állásfoglalás kérések elkészítése
•    jogszabálytervezetek véleményezése

Mit várunk Tőled?

•    jogi egyetemi végzettséget, tapasztalatot pénzügyi jogi területen
•    MS Office felhasználói szintű ismeretet
•    precíz, pontos, önálló munkavégzést, ugyanakkor a csapatban való dolgozás iránti elkötelezettséget
•    jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képességet
•    a támogatott üzleti területekkel való aktív kapcsolattartást, a felmerülő jogi kockázatok azonosítását és megfelelő kezelését

Az állás betöltése során előnyt jelent:

•    legalább 2 éves tapasztalat a fenti jogi területen
•    jogi szakvizsga
•    angol nyelv ismerete és használata

Mit kínálunk?

•    izgalmas, kihívást jelentő munkát Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető Bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    szakmai fejlődési lehetőséget, változatos feladatokat
•    fejlődő és innovatív vállalati hátteret
•    projekteken való részvételt, melyek által egyedi szakmai ismeretekre tehetsz szert
•    tréningeken és továbbképzéseken való részvételt
•    támogató, dinamikus csapatmunkát és jó munkahelyi légkört
•    versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot
•    határozott időre megkötött munkaszerződést

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület