Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Adminisztrációs koordinátor

Dátum : 2021.09.16.

Hely: Budapest, BU, HU, 1051

Közelebb szeretnél kerülni céljaidhoz? Vágysz a szakmai fejlődésre?
Itt a helyed!
Jogi Igazgatóságunkra

Adminisztrációs koordinátor kollégát keresünk

Feladatok:

  • megbízott ügyvédekkel való kapcsolattartás,
  • ügyvédi ajánlatkérések készítésének és kiértékelésének előkészítése, ügyvédi megbízási szerződések előkészítése, nyilvántartása, kezelése,
  • jogtanácsosok, jogi előadók munkájához kapcsolódó adminisztratív tevékenység végzése, munkájuk értő segítése, jogi tevékenységhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése, adatok feltöltése, karbantartása, adatszolgáltatások teljesítése,
  • cégbírósághoz, hatóságokhoz benyújtásra kerülő beadványok előkészítése, intézése,
  • Magyar Nemzeti Bankhoz benyújtásra kerülő bejelentések intézése, engedélykérelmek előkészítése,
  • belföldi és nemzetközi csoporton belüli jogi megbeszélésekhez és konferenciákhoz kapcsolódó koordinációs feladatok ellátása,
  • projektek támogatása, határidők kezelése és figyelése.

Amit keresünk:

  • felsőfokú/középfokú iskolai végzettség,
  • MS Office, Visio, Excel felhasználói szintű ismeret,
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés,
  • felsőfokú, aktív angol nyelvtudás
  • szervezőkészség, jó kapcsolatteremtő képesség, ügyfélközpontú gondolkodás, csapatjátékos.
  • Az állás betöltése során előnyt jelent:
  • jogi asszisztensi végzettség,
  • pénzügyi intézménynél vagy ügyvédi irodánál hasonló munkakörben eltöltött 2-3 év tapasztalat,
  • projektmenedzsment tapasztalat,
  • MNB ERA rendszer és az elektronikus cégeljárás technikai hátterének ismerete,

Amit kínálunk:

  • szervezeti szintű, önálló asszisztensi feladatok ellátását biztosító, részben angol nyelvű munkakörnyezetet, megfelelő mentorálást,
  • részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • szakmai fejlődésedet támogató tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • fejlődő és innovatív vállalati hátteret,
  • versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot.

Munkavégzés helye: V. kerület