JAVA fejlesztő (Camunda BPM) - OTP LAB

Dátum:  2024. ápr. 6.

Az OTP Bank Innovációs Központjának (OTP LAB) célja, hogy úttörő technológiákkal és fejlesztésekkel járuljon hozzá hazai és nemzetközi ügyfeleink és munkatársaink mindennapjaihoz. 2019-ben megalakult folyamat-automatizációs kompetencia központunk, mely folyamatosan új technológiákkal bővül. Csatlakozz dinamikus és lelkes csapatunkhoz, ha új és értékes tudásra szeretnél szert tenni! Várjuk jelentkezésed egy olyan egyedülálló csapatba, ahol az OTP nemzetközi vállalatcsoportját értintő meghatározó fejlesztések születnek.
Légy valódi hatással Magyarország és Közép Európa legnagyobb pénzintézetének és ügyfeleinek jövőjére!

Camunda BPM fejlesztőként egy zöldmezős csapat tagja leszel, melynek feladata  folyamatmenedzsment rendszerünk kialakítása és folyamatos továbbfejlesztése új szolgáltatásokon keresztül. A csapatban elsősorban az alábbi eszközökkel és technológiákkal dolgozunk: Camunda, Java, Spring Boot, MSSQL, OpenShift, BitBucket, Jenkins, Maven, Sonar, Grafana, Nexus, ELK, JIRA, Confluence.

Hogyan járulsz majd hozzá a csapathoz?

  • Folyamatmenedzsment rendszerünk (Camunda BPM) tervezésével, fejlesztésével
  • A szoftverfejlesztési és üzemeltetési életciklus minden szakaszának támogatásával
  • Felmerülő kihívások, problémák elemzésével és megoldásával
  • Szakterületekkel, a Product Ownerrel és más fejlesztőkkel való együttműködéssel
  • Code review feladatok ellátásával
  • Új folyamat-automatizációs eszközök és szolgáltatások bevezetésével

Csatlakozz hozzánk, ha van

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettséged
  • Legalább 1 év JAVA backend fejlesztésben szerzett munkatapasztalatod
  • Kezdeményezőkészséged, nyitottságod a folyamatos tanulásra
  • Logikus, probléma megoldásra összpontosuló gondolkodásmódod
  • Proaktív és vállalkozó szellemű hozzáállásod
  • Gyakorlati angol társalgási szintű nyelvtudásod

Előnyt jelent, ha van

  • Jártasságod Spring Boot-ban
  • CI/CD és microservice architektúra ismereted
  • Nagyvállalati rendszerintegrációs tapasztalatod
  • Agilis munkamódszerben szerzett tapasztalatod
  • Folyamatmenedzsment eszközben (pl.: Camunda/jBPM) szerzett jártasságod
  • Pénzintézetnél vagy más szolgáltatás-orientált szegmensben szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • A legújabb technológiák „tűzközelében” leszel az OTP Bank innovációs központjában, az OTP LAB-ben
  • Elsajátíthatsz olyan automatizációs, digitalizációs eszközöket, melyek az egész régióban úttörőek
  • Kiemelt egyéni szerepet a bank hatékonyságát növelő digitalizációs törekvésekben, ahol nem csak egy kis csavar leszel egy nagy gépezetben
  • Dedikált mentorod lesz, aki odafigyel a személyes és szakmai fejlődésedre
  • Kezdeményező, pörgő és befogadó csapatot, akik alig várják, hogy új kollégákkal bővüljenek
  • Egy innovatív, startup mentalitással rendelkező szervezetet, amely egy régiós nagybank sziklaszilárd lábain áll
  • Versenyképes juttatási csomagot, széleskörű képzési lehetőségeket
  • Munka-magánélet egyensúlyt, szuper modern munkakörnyezetet és hibrid munkavégzési  lehetőséget (heti 2 nap home office)