Állásajánlat megosztása

Belső szolgáltatási vezető munkatárs

Dátum : 2019.06.20.

Hely: Budapest, BU, HU, 1097

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Irattári csoportvezető

A Küldeményforgalmi és Dokumentumkezelési Központ

Irattári belső szolgáltatási vezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Az irattári csoport napi munkafolyamatainak szakmai és operatív irányítása
  • Munkatársak szakmai támogatása, fejlesztése
  • Kapcsolattartás a Bank meghatározott területeivel
  • Ügyvitelileg szabályozott feladatok ellátása
  • Irat és adattár adminisztrációs feladatainak ellátása

Munkavégzés helye:

  • Páty (Budapestről biztosított buszjárat)

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Kitűnő vezetői készség és problémamegoldó képesség
  • Kreativitás, önálló, precíz, felelősségteljes személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria, Egészségpénztár, Önkéntes Nyugdíjpénztár)
  • Kiszámítható, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem