Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Investment Product Business Analyst

Dátum : 2021.08.31.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:
•    Befektetési termékekhez illetve folyamatokhoz kapcsolódó üzleti igények felmérése, elemzése, alternatívák kidolgozása;
•    Értékpapír rendszerhez kapcsolódó projektekben való részvétel;
•    Informatikai rendszer (Front rendszer, értékapír számlavezető BO rendszer) részletes üzleti specifikációjának összeállítása, folyamat modellezés
•    Egyeztetés az üzleti terület képviselőivel, kapcsolódó IT területekkel, a felhasználói területekkel;
•    A megoldások megfelelőségének biztosítása (A leszállítandó dokumentáció szabványos elkészítése, az átvételi kritériumok ellenőrzése)
•    Felhasználói tesztek elvégzése
•    Részvétel éles IT rendszereken bekövetkező hibák elhárításában

Elvárások (Akit keresünk):

•    Tőkepiaci folyamatok, termékek ismerete
•    Magasszintű koncepcionális és analitikus gondolkodási készség
•    Hatékony kommunikáció üzleti és IT területen is
•    Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
•    Megbeszélések lényeges információinak összegyűjtése
•    Részletek iránti fogékonyság
•    Magas szintű MS Office ismeret
•    Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit előnynek tartunk:
•    Ügyfélszámlával kapcsolatos tapasztalat
•    Tapasztalat Clavis vagy más tőkepiaci rendszerrel kapcsolatban
•    Brókercégeknél vagy bankok tőkepiaci területein hasonló munkakörben eltöltött idő

Amit kínálunk:
•    stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport,
•    izgalmas, kihívást jelentő feladatok
•    Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség;
•    nagyfokú önállósággal végezhető feladatok,
•    home-office munkavégzés lehetősége,
•    versenyképes bérezés és juttatási csomag
•    határozatlan idejű munkaviszony.