Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Intergrációs szervező

Dátum : 2021.11.24.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Szolgáltatás tervezési guideline-ok (“low level governance” dokumentum) kialakítása és folyamatos karbantartása
  • Szolgáltatás guideline-ok mentén történő implementációk támogatása
  • API Gateway és ESB rendszerek architekti és rendszerszervezési feladatainak ellátása
  • Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében, specifikációjában a fejlesztők felé
  • Aktív közreműködés a szolgáltatási interfészek, tervezésében, a fejlesztők felé történő specifikációjában
  • Elkészült fejlesztések átvétele, felülvizsgálata, minősítése
  • Szervezői tesztelési feladatok (teszttervek elkészítése, tesztelés)
  • UAT támogatása
  • Az API Gateway-en és ESB lévő folyamatok, üzenet formátumok tervezése és megvalósítása
  • Belső (pl. beszerzési és fejlesztési) folyamatok által meghatározott dokumentációk előállítása
  • Kapcsolattartás a folyamatban érintett szervezeti egységekkel, projektekkel és fejlesztőkkel

Követelmények:

  • Legalább 2 év integrációs területen szerzett rendszerszervezői, fejlesztői és/vagy architekti tapasztalat
  • Korszerű integrációs technológiák (OpenAPI, Swagger, Web Service, API management) ismerete
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség, üzleti szemléletű gondolkodás
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség
  • Önálló tanulási igény és képesség
  • Proaktív munkavégzés
  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Fejlesztői gyakorlat
  • API Gatewy, ESB , MQ, KAFKA eszközök ismerete
  • Agilis fejlesztési gyakorlat
  • Banki folyamatok ismerete
  • DevOps folyamat és eszközök ismerete, gyakorlati kialakításában tapasztalat
  • TOGAF vagy hasonló tervezési módszer ismerete
  • BIAN vagy hasonló üzleti adatmodell ismerete, modell alapú tervezésben tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
  • Home office lehetősége
  • Versenyképes juttatási rendszer