Ingatlanhitel specialista-1138 Budapest, Váci út 135-138. (HILFE)

Dátum : 2022.06.21.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Budapesti Régió
Ingatlanhitel Feldolgozó és Döntési Központja (HILFE)
lingatlanhitel specialista - Szerződéselőkészítő
munkakörbe keresi új csapattagját.

Téged keresünk, ha:
•    magas minőséget állítasz elő, hogy elégedettek legyenek a munkáddal azok, akik azt átveszik és inputként használják tovább
•    alaposan és módszeresen dolgozol, feladataidat precízen és a szabályok betartása mellett végzed, nagy hangsúlyt szentelsz a részleteknek
•    az adott munkafolyamatra koncentrálsz, jól tűröd az ismétlődést
•    minden helyzetben könnyen megtalálod a hangot az emberekkel, csapatjátékos vagy
•    képes vagy a hatékony működésre, hiszen felelsz a feldolgozásra megszabott időkeretek betartásáért.

Főbb feladataid lesznek:
•    az engedélyezett ügyletek szerződéskötési dokumentumainak felelős előkészítése
•    szükség szerint döntéselőkészítésben, háttérrögzítésben való részvétel

Elvárásaink:
•    ingatlanhitelezési tapasztalat, előírt jogszabályi végzettség,
•    ingatlanhitelezési szabályok ismerete, tanulási készség
•    magas szintű szolgáltatás-orientáltság, megbízhatóság, cselekvés-orientáció, szisztematikusság
•    további fontos kompetenciák: fókuszáltság, végrehajtó készség, együttműködés, mások informálása.