Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Információbiztonsági támogatási szakértő

Dátum : 2021.02.05.

Hely: Budapest, BU, HU, 1023

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank

Információbiztonság támogatási szakértő munkatársat keres

Feladatok:
•    Általános információbiztonsági felhasználói támogatás (telefonos segítségnyújtás, elektronikus csatornákon érkező igények kezelése)
•    IT biztonsági adminisztrátori, felhasználó- és jogosultságkezelési feladatok ellátása
•    Kiemelt feladatokhoz kapcsolódóan koordinációs, támogató és adminisztratív tevékenység
•    Projektekben, tesztelési folyamatokban való részvétel
•    Belső eljárásrendek, szabályok IT biztonsági szempontú véleményezése
•    Közreműködés információ biztonságot érintő szabályozási feladatok ellátásában
•    Külső auditok, vizsgálatok támogatása
•    IAM fejlesztésben való közreműködés
Elvárások:
•    Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
•    Szóbeli és írásbeli kommunikációs és dokumentációs képességek
•    Együttműködési és szervezési képesség
•    Türelem, közvetlenség és társas érzék
•    Megbízható, kitartó és precíz munkavégzés
•    Tanulási és önfejlesztési készség
•    IAM bevezetésben való jártasság
Előnyt jelent:
•    Angol nyelv középfokú ismerete
•    Felsőfokú végzettség (informatikai, műszaki, vagy gazdasági)
•    Pénzügyi ágazatot is érintő szabványok (pl: ISO 27001, NIST, COBIT, PCI DSS), ajánlások (MNB) ismerete

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.