Állásajánlat megosztása

Információbiztonsági szenior szakértő

Dátum : 2019.08.11.

Hely: Budapest, BU, HU, 1023

Az OTP Bank pályázatot hirdet Információbiztonsági üzemeltetési szenior szakértő munkakörre:

Feladatok:

  • Információbiztonsági védelmi rendszerek üzemeltetése
  • Az üzemeltetett rendszerekkel kapcsolatosan érkező kérések, igények kezelése
  • Az üzemeltetett rendszerek alkalmazás-szintű kezelése (paraméterezések, szabályrendszerek beállítása stb.)
  • Dokumentációs feladatok, üzemeltetési naplók kezelése
  • Monitoring-tevékenység, riasztások kezelése, hibaelhárítás
  • Projektekben, tesztelési folyamatokban való részvétel

Elvárások:

  • Legalább 3 éves, IT üzemeltetés vagy információbiztonság területén szerzett releváns tapasztalat
  • Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
  • Együttműködési képesség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Információbiztonsági védelmi eszközök ismerete
  • Magas szintű hálózati ismeret, hálózatüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Felsőfokú végzettség (informatikai, műszaki, vagy gazdasági)

Amit nyújtunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag