Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Információbiztonsági szenior szakértő

Dátum : 2021.08.29.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet
Információbiztonsági szenior szakértő –SOC Analyst L2
munkakör betöltésére

Feladatok
•    A SOC (Security Operations Center) IT biztonsági monitoring, események azonosítása, kivizsgálása, kockázatelhárító tevékenységek azonnali végrehajtása, kockázatcsökkentő javaslatok megtétele
•    Az IT biztonsági eseményekhez, incidensekhez kapcsolódó biztonsági jelentések, elemzések, beszámolók készítése
•    Malware elemzés (Sandbox)
•    Együttműködés az IT monitoring és az IT hálózatfelügyelet (Network Operations Center) munkatársaival
•    tervezhető, 7x24 munkarend
Elvárások
•    Legalább 2 éves, IT üzemeltetés vagy információbiztonság területén szerzett releváns tapasztalat.
•    Windows, Linux alapú rendszerek üzemeltetési, hálózati ismeretek
•    Szóbeli/írásbeli kommunikációs és dokumentációs képességek
•    Kockázatkezelési és elemzési készség
•    Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
•    Strukturált gondolkodás, problémamegoldó készség
•    Kiváló együttműködési képesség
•    Megbízható, precíz munkavégzés
•    Önálló éjszakai és hétvégi munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent
•    Security Operations Centerben SOC elemzőként szerzett tapasztalat
•    Információbiztonsági monitoring (SIEM) rendszer ismerete
•    Védelmi eszközök ismerete (Tűzfal, IPS/IDS, Végpontvédelem)
•    CompTIA Security+ , CySA+, AZ-104, AZ-500, MS-500 tanúsítvány egyike
•    Felsőfokú végzettség (informatikai, műszaki, vagy gazdasági)
•    Felsőfokú angol nyelvtudás
Amit nyújtunk
•    Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag,
•    Rendszeres képzések, szakmai oktatások, továbbképzések,
•    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok,
•    Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
•    Fejlődő, innovatív stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület