Állásajánlat megosztása

Információbiztonsági szakértő

Dátum : 2019.08.23.

Hely: Budapest, BU, HU, 1023

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank pályázatot hirdet

Információbiztonsági szakértő - SOC elemző

munkakör betöltésére.

Feladatok

  • A SOC (Security Operations Center) munkatársaként IT biztonsági monitoring tevékenység, IT biztonsági monitoring eszközök felügyelete megszakítás nélküli munkarendben (7×24)
  • IT biztonsági események azonosítása, felderítése, kivizsgálása, ezek alapján kockázatcsökkentő javaslatok megtétele, kockázatcsökkentő tevékenységek azonnali végrehajtása
  • Az IT biztonsági eseményekhez, incidensekhez kapcsolódó biztonsági jelentések, elemzések, beszámolók készítése
  • Együttműködés az IT monitoring és az IT hálózatfelügyelet (NOC, Network Operations Center) munkatársaival

Elvárások

  • Legalább 3 éves, IT üzemeltetés vagy információbiztonság területén szerzett releváns tapasztalat
  • Hálózati szabványok, informatikai hálózatok magas szintű ismerete (LAN, WLAN, VPN, tűzfal, DNS, NAT, DHCP, TCP/IP stb.)
  • Szóbeli/írásbeli kommunikációs és dokumentációs képességek (angol nyelven is)
  • Kockázatkezelési és elemzési készség
  • Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
  • Strukturált gondolkodás, problémamegoldó készség
  • Kiváló együttműködési képesség
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Önálló éjszakai és hétvégi munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:

  • Security Operations Centerben SOC elemzőként szerzett tapasztalat
  • Információbiztonsági védelmi eszközök magas szintű ismerete
  • Felsőfokú végzettség (informatikai, műszaki, vagy gazdasági)

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.