Információbiztonsági szakértő

Dátum:  2024. ápr. 3.

Keressük leendő kollégánkat támogató és jó hangulatú csapatunkba, az IKT kockázatok felmérésére és kezelésére, az IKT kockázatkezelési keretrendszer működtetésére, illetve a Bankcsoportot érintő projektekben való részvételre.

A leendő munkatárs feladatai:

•    IT és IT biztonsági kockázatok azonosítása, felmérése
•    IT és IT biztonsági kockázatkezelési feladatok támogatása
•    Az IKT kockázatok kezelésére vonatkozó nemzetközi és hazai szabályozás megismerése
•    Második védelmi vonalként az IKT kockázatok kezelése
•    IKT kockázati keretrendszer működtetése és finomhangolása
•    IKT kockázatkezeléssel kapcsolatos fórumokon való részvétel
•    Az IKT kockázatkezelési keretrendszer implementálása a belföldi és külföldi leányvállalatoknál, implementálás koordinációja

Elvárások:

•    IT és IT biztonsági kockázatkezelési ismeretek
•    Informatikai biztonsági szabványok, IT technológiák ismerete
•    Banki folyamatok ismerete
•    Informatikai, IT biztonsági, Információbiztonsági, pénzügyi vagy gazdasági végzettség
•    Aktív kommunikációs legalább középszintű angol nyelvtudás
•    Legalább 3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

•    Információbiztonsági területen szerzett tapasztalat (kockázatkezelés)
•    Pénzügyi szektorban és/vagy csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat
•    Képes vagy átlátni az összetett folyamatokat és üzleti megoldások hiányosságát

Amit nyújtunk:

•    Hibrid munkavégzés
•    Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
•    Változatos, szakmai fejlődést biztosító képzések
•    Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag
•    Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
•    Betanulás tapasztalt kollégák mellett
•    Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
•    Egyedülálló lehetőség a magyar bankszektorban, hogy a bankcsoport leányvállalataival dolgozhatsz együtt

Munkavégzés helye:

1131 Budapest Madarász Viktor utca 12.