Állásajánlat megosztása

Információbiztonsági fejlesztő és projekt támogató

Dátum : 2022.05.03.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

 OTP Bank Nyrt.
Információbiztonsági fejlesztési és projekt támogató
munkatársat keres

Feladatok
-    IT projektek IT biztonsági támogatása „agilis” és „waterfall” módszertan szerint
-    IT biztonsági kontrollok kialakításának koordinálása
-    Együttműködés támogatás  IT fejlesztési-, üzemeltetési területek és az IT biztonság között
-    Kockázat arányos szakmai döntések meghozatala önállóan a belső szabályzatok betartása mellett
-    vezetői döntés előkészítés
Elvárások
-    Felsőfokú IT végzettség
-    legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
-    IT biztonság/információbiztonság terén szerzett tapasztalat projekt és/vagy audit tapasztalat
-    IT biztonsági szabványok ismerete
-    Vonatkozó jogszabályi és felügyeleti környezet és fejlesztési szabványok ismerete
-    Angol nyelv aktív használata (szóban & írásban)
Előnyt jelent
-    Releváns, szállító független szakmai tanúsítások (ISO 27001 LA, CEH, CISA, CISM, CISSP)
-    IT kockázatelemzés, illetve kockázatkezelés területén szerzett tapasztalat.
-    Tanácsadói tapasztalat/háttér
-    Felügyeleti szerveknél szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk
-    heti 4 nap home office

-    Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport fejlődésének

-    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
-    Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag
-    Rendszeres képzések, szakmai oktatások
-    Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör