Incidens Menedzser

Dátum:  2024. aug. 22.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
Incidens Manager
munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Az IT rendszerekkel kapcsolatos alkalmazás és infrastruktúra jellegű incidensek L2 szintű kezelése, incidens feladatok kiosztása a megoldóterületek felé, valamint a megoldások nyomon követése.
  • Szoros együttműködés az IT Help-Desk támogató csapattal, akik az L1-es támogatói szerepet biztosítják a folyamatban.
  • Az incidens kivizsgáláshoz szükséges egyeztetések megszervezése, valamint a találkozók vezetése.
  • A ticketing rendszer monitorozása ismétlődő esetek azonosítása és kiszűrése céljából.
  • Komplex, több résztvevőt érintő incidenseknél a bejelentések koordinálása és összehangolása, illetve kapcsolattartás a Kiemelt Incidens Management területtel.

Elvárt követelmények és készségek:

  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Felsőfokú végzettség (Informatikai, műszaki, vagy gazdasági)
  • Jó szervezési készség
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzés
  • Diagnosztikai képesség
  • Analitikus és rendszerező gondolkodásmód
  • Céltudatosság, célratörő hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • ServiceNow rendszer ismerete
  • ITIL tanfolyam
  • Incidens manager szerepkörben megszerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatásokat biztosítunk
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg is elismert vállalatcsoport
  • Támogató fiatalos csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezetre számíthatsz
  • Szakmai fejlődési lehetőségként tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt
  • Hosszútávú munkalehetőséget, szakmai karrierutakat biztosítunk számodra
  • Home Office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület