Állásajánlat megosztása

IT tesztelő

Dátum : 2019.08.12.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

A régióban piacvezető nemzetközi bankcsoport központi lakossági hitelkockázat-kezelési területe

tesztelési szakértőt keres

A munkakör célja:

Lakossági bírálati rendszerekhez kapcsolódó tesztelési feladatok ellátása, szervezése

Feladatok:

  • A lakossági hitelbírálati rendszerekben futó logikai folyamatok és a mögöttes adatbázisok ismerete
  • A lakossági hitelbírálati rendszerekben megvalósuló fejlesztések, paraméter módosítások tesztelése
  • A teszteléshez szükséges tesztjegyzőkönyvek összeállítása a tesztelést megelőzően, illetve a tesztelési eredmények dokumentálása
  • Több terméket érintő tesztelések koordinálása
  • A termékhez, bírálati folyamatokhoz kapcsolódó projektekben való részvétel.

Elvárások

  • magas szintű MS Excel felhasználói, Oracle adatbázis ismeretek, PL-SQL lekérdezések írásában gyakorlat
  • felsőfokú szakirányú (egyetemi-főiskolai) végzettség
  • jó analitikai képességek, rendszerszemlélet,
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készsége
  • kreativitás, kezdeményezőkészség, nyitottság az új megoldásokra
  • precíz önálló munkavégzés

Előnyök:

  • tesztelő munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
  • JIRA, SPIRA rendszerek ismerete
  • lakossági hitelezési és üzleti folyamatok ismerete
  • IT programozási ismeretek (SAS Guide)

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.