IT támogató L1

Dátum:  2024. ápr. 25.

Feladatok:

  • A beérkező event-ek feldolgozása
  • ServiceNOW ticket-ek kezelése
  • Aktív részvétel a change folyamatban, annak támogatása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel
  • Belső tudásbázis fejlesztése

Követelmények:

  • Középfokú IT szakirányú végzettség (rendszergazda/hálózattelepítő/üzemeltető)
  • Aktív, alapfokú/társalgási angol nyelvtudás
  • Operációs rendszer ismerete: Linux, Windows
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Monotonitás tűrő képesség
  • Elhivatottság az üzemeltetés iránt
  • Gyors, absztrakt gondolkodásmód
  • Műszakos munkarend
  • Amit előnynek tartunk:
  • Üzemeltetésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • HD-n szerzett tapasztalat
  • Egy vagy több felügyeleti (monitoring) rendszer felhasználói szintű ismerete
  • ITIL alapok

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Komplex onboarding folyamat
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Fejlődési lehetőség az üzemeltetésben
  • Betanulás/próbaidő után heti 1-2 nap home office biztosítása
  • Külső/belső training részvételek
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet, amelyekre a hatékonyság eszközeiként tekintünk

Munkavégzés helyszíne: Budapest, 1131 Babér utca 9.