Állásajánlat megosztása

IT szolgáltatásmenedzsment szakértő

Dátum : 2022.05.03.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Közreműködés a bankcsoport szintű szolgáltatásmenedzsment folyamatok kidolgozásában, fejlesztésében, bevezetésében és működtetésében
  • Magyarországi (20+) és külföldi (10+) leányvállalatok felé jelenleg nyújtott szolgáltatásokkal kapcsolatos folyamatok minőségének javítása
  • Leányvállalatok által bankcsoport szinten nyújtott szolgáltatásokkal kapcsolatos folyamatok kidolgozása.
  • Részvétel új, csoportszintű szolgáltatások kidolgozásában és bevezetésében.
  • Folyamatos és aktív kapcsolattartás a szolgáltatásokat nyújtó belső és külső partnerekkel.
  • Folyamatos és aktív kapcsolattartás a magyarországi és külföldi leányvállalatokkal
  • Leányvállalati szolgáltatási szerződések kezelése

 Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (informatikai és/vagy közgazdasági) vagy azzal egyenértékű munkatapasztalat
  • Képesség a folyamatos tanulásra
  • ITIL ismeret
  • Minimum 3 év szolgáltatásmenedzsment tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű aktív ismerete (szóban és írásban)

Előny:

  • Banki- vagy pénzügyi területen szerzett szolgáltatásmenedzsment tapasztalat
  • IT rendszerintegrátornál szerzett ügyfeles szolgáltatásmenedzsment tapasztalat
  • ITIL folyamattervezési tapasztalat, ITIL Expert szintű ismeretek
  • Service Now rendszer ismerete
  • PowerBI és Power Automate ismeret
  • Multinacionális szervezeti tapasztalat
  • Szerb, horvát, román, bolgár vagy orosz nyelv aktív ismerete
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Munkavégzés helye: 1131. Budapest, Babér utca 9.