Állásajánlat megosztása

ServiceNOW rendszerszervező

Dátum : 2019.08.13.

Hely: Budapest, BU, HU, 1023

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

    ServiceNOW rendszerszervező (IT szolgáltatásmenedzsment szakértő)

munkakör betöltésére munkatársat keres

Az OTP Bank a szolgáltatás menedzsment folyamatainak támogatására a ServiceNOW rendszert használja.

A jelölt rendszerszervező (business analyst) feladata a rendszerben megvalósítandó folyamatok felmérése, dokumentálása, kialakítása, paraméterezési feladatok elvégzése, belföldi és külföldi kollégáktól érkező kérések és hibák kezelése.

  • Folyamatok, felhasználói felületek kialakítása a ServiceNOW platformon a megrendelő IT vagy üzleti területektől érkező igények alapján
  • A rendszer konzisztens működésének kialakítása és fenntartása
  • A rendszer üzemeltetése és paraméterezése
  • Részvétel a rendszer tesztelési és verzióváltási folyamataiban
  • ServiceNOW riportok és dashboard-ok kialakítása
  • A rendszer felhasználóinak kezelése, munkacsoportokba felvétele

Az ideális jelölt állandóan keresi a fejlődési, tanulási lehetőségeket. Tesztelési, folyamatszervezési tapasztalatokkal bír, ismeri az ITIL alapokat, írásban és szóban kommunikál angolul, ismeri a ServiceNOW vagy valamelyik hasonló szolgáltatásmenedzsment eszköz belső működését és jól beilleszkedik a rendszert támogató fiatal csapatba.

Elvárások:

  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • ITIL alapok ismerete
  • IT és üzleti területek közötti kommunikációban szerzett tapasztalat
  • Folyamattámogató IT rendszer kialakításában és üzemeltetésében való tapasztalat

Előnyt jelent:

  • IT szolgáltatás menedzsment eszköz adminisztratív szintű ismerete
  • Nagyvállalati (banki) környezetben szerzett tapasztalat
  • Orosz/román/bolgár nyelvtudás

Profil:

  • önálló munkavégzés
  • érdeklődő, tanulni akaró, önfejlesztő gondolkodásmód
  • modern, digitális kapcsolattartási eszközök használata
  • kreativitás
  • jó kommunikációs készség
  • informatikai affinitás
  • logikus gondolkodásmód
  • csapatmunka és egyéni munkavégzés