Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Manuális tesztelő

Dátum : 2021.05.14.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • alkalmazások tesztelése
  • tesztesetek kidolgozása a specifikációk alapján
  • szoftverek tesztelési terveinek elkészítésében részvétel, tesztelés dokumentálása
  • terv szerinti tesztelési lépések végrehajtása, az eredményről tesztjegyzőkönyv készítése, eredmények kiértékelése
  • hibajegyek kezelése
  • kapcsolattartás a fejlesztőkkel, projektvezetőkkel, üzleti csapattal, partnerekkel
  • tesztelési célok meghatározásában való aktív részvétel
  • saját munkával kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • min. középfokú IT végzettség
  • angol nyelvtudás min. dokumentum olvasási szinten
  • banki rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • ticketing rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat pl. SpiraTeam, JIRA
  • adatbázis kezelési ismeretek (SQL)
  • minőségorientált szemlélet
  • önálló gondolkodás, proaktív, problémamegoldó személyiség
  • megbízható, precíz munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt

Amit kínálunk:

  • Vidám, összetartó, támogató csapat
  • Hosszú távon stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos pluszjuttatás
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása