IT rendszerszervező

Dátum:  2024. ápr. 13.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Az OTP Bank Magyarországon a hitelintézetek közül elsőként vezette be az agilis szervezeti modellt, amelyben Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat, a rövidebb fejlesztési idő és nagyobb munkavállalói elégedettség elérése érdekében. Az agilis szervezeti működésben nagyon erős kollaboráció és transzparens működés szükséges. Az alapos negyedéves tervezésnek köszönhetően a Squad-okon belül a munkatársak kéthetes sprintekben önállóan végzik feladataikat. Az Enterprise Development and Integration Technical Tribe bővülő agilis csapatába keresünk új kollégát, aki a banki belső folyamatokat támogató rendszerek üzleti igényeket megismeri, feldolgozza és ezekhez technikai specifikációt készít IT rendszerszervező szerepkörben.

Feladatok:

  • Banki belső folyamatokat támogató rendszereket érintő üzleti igények felmérése, elemzése,
  • User Story-k megfogalmazása figyelembe véve a webes technológiai adottságokat
  • Belső fejlesztések dokumentálása, nyomon követése
  • Futó projektek kapcsán egyeztetés üzleti és IT társterületekkel, fejlesztőkkel
  • A fejlesztések belső tesztelésének támogatása, tesztesetek definiálása
  • Hatókörébe tartozó, belső fejlesztésű alkalmazások support eseteinek kezelése

Mit várunk?

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Webes fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Webes technológiák általános ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Irodai programok, csoportmunkatámogató alkalmazások ismerete (MS Office, Confluence, JIRA, alapszintű SQL ismeret)

Előnyt jelent:

  • Bankszektorban, pénzügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • Agilis munkakörnyezet alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
  • Felkészítő oktatások (banki és informatikai)
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület