Állásajánlat megosztása

IT Infrastruktúra üzemeltetési szakértő

Dátum : 2022.06.23.

Hely: Budapest, PE, HU, 1023

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Solaris operációs rendszer üzemeltetés
  • Oracle OpsCenter üzemeltetés
  • Solaris LDOM és Zona konfigurálás, üzemeltetés
  • SUN/Oracle HW konfigurálás
  • Üzemeltetési folyamatok automatizálása (Shell script írás)
  • Project feladatokban aktív részvétel
  • Készenléti munkavégzés beosztás szerint

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Solaris operációs rendszerben való jártasság
  • Minimum 2 év rendszer üzemeltetési ismeret, tapasztalat
  • Shell script ismerete
  • Adathálózati alapismeretek
  • HW alapismeretek
  • Folyamatszemlélet
  • Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, önállóság, magas szintű szakmai igényesség

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalati környezetben szerzett üzemeltetői gyakorlat
  • Banki informatikai folyamatok ismerete
  • Oracle OpsCenter ismerete
  • RH Linux jártasság
  • Egyéb script nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert munkáltató
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikusan fejlődő informatikai környezet
  • Szakmai továbbképzések
  • HomeOffice lehetősége
  • Fiatalos, családias, támogató munkahelyi légkör
  • Széleskörű juttatási csomagok
  • Versenyképes munkabér

Munkavégzés helyszíne: Budapest, II.kerület