Állásajánlat megosztása

Távközlési és field specialista

Dátum : 2019.01.30.

Hely: Budapest, BU, HU, 1023

Az OTP Bank által igénybevett távközlési szolgáltatások koordinálására, fejlesztésére, szolgáltatói kapcsolattartásra keresünk távközlési és field specialista munkatársat.

Feladatok:

  • Bank által használt távközlési szolgáltatások felépítésének/bankon belüli alkalmazásának megértése és nyomon követése
  • Szerződések módosítása, felülvizsgálata
  • Riporting struktúra kiépítése, amely az alkalmazott szolgáltatások pénzügyi és minőségi paramétereit mutatja (magas fokú Excel tudás előnyt jelent)
  • Szakmai véleményezés a szerződések és az igénybevett szolgáltatások esetleges éves módosítására
  • Távközlési hibák esetén egyeztetés a szolgáltatókkal
  • Részvétel a távközlési szolgáltatások éves költség és beruházás tervezésében

Követelmények:

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat (távközlési hálózatokkal kapcsolatban, szolgáltatói vagy igénybe vevői oldalon)
  • Távközlési alapismeretek (például egyik/mindegyik témakörben: vezetékes és mobil szolgáltatások/hálózatok, távközlési költség összetevők, távközlési szolgáltatók Magyarországon, távközlési hálózatok üzemeltetési kérdései, stb.)
  • Vállalati folyamatok alapszintű ismerete
  • Stratégiai és elemző képesség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kezdeményező készség
  • Precíz, megbízható személyiség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helyszíne:

  • 1023. Budapest Lajos utca 23-31.