Állásajánlat megosztása

IT infrastruktúra üzemeltetési szakértő

Dátum : 2019.02.14.

Hely: Budapest, BU, HU, 1023

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Az IT Üzemeltetési Igazgatóság infrastruktúra architekt csoportjának tagjaként projekteken és komplex BAU feladatokban való közreműködés
  • Fizikai IT architektúra tervezés és tanácsadás (pl.: hálózat, szerverek, adat tárolás és mentés, operációs rendszerek, adatbázisok)
  • IT Infrastruktúra méretezés
  • Meglévő rendszerek fejlesztése/migráció tervezése
  • High level design készítése és dokumentálása, szakmai véleményezése

Elvárások:

  • Jártasság az alábbi témakörök valamelyikében:
  • Microservice architektúra tervezés
  • NoSQL technológiák (Cassandra, RIAK, MongoDB)
  • Big Data (Cloudera, Apache Hadoop, Kafka, stb.)
  • Private cloud terverzés és bevezetés
  • Openstack környezet tervezés
  • Konténer technológiák (Docker, Kubernetes, OpenShift, stb...)
  • Web technológiák és enterprise architektúrák építése
  • HA/DR, Business Continuity megoldások
  • IT rendszerbiztonság
  • Hardveres és szoftveres eszközök méretezése

Előny:

  • IT üzemeltetési területen eltöltött több éves tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • Komplett IT infrastruktúra tervezésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú, management szakirányú végzettség
  • Projekt menedzsment tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő
  • Lendületes, eredményorientált csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • 1023. Budapest Lajos utca 23-31.