Állásajánlat megosztása

IT infrastruktúra és alkalmazás üzemeltetési vezető

Dátum : 2022.07.28.

Hely: Budapest, PE, HU, 1023

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • A terület (14fő), és a területhez tartozó Microsoft alapú OnPrem és Felhős alap infrastruktúra szolgáltatások/alkalmazások, üzemeltetése, üzletmenet-folytonosságának biztosítása (BCP)
  • RDS farmok ~10db – 2000 felhasználó, Nyomtatás, SCCM, DNS, DHCP, Munkaállomás Windows 10 ~15 000 (~12 000 felhasználó), OTP Fiók infra 400, Hyper-V, Azure, AzureAD, Teams, Windows Server ~3 500+, Windows 10
  • A területhez tartozó infrastruktúra üzemeltetésének folyamatos figyelemmel kísérése, különös tekintettel a kritikus üzleti folyamatokat kiszolgáló szolgáltatásokra
  • A területhez tartozó informatikai rendszerek/szolgáltatások fejlesztése, szervezése, irányítása, nyomon követése és ellenőrzése
  • A szolgáltatáskiesések, incidensek, problémák gyors és hatékony elhárítása, követése, SLA-k ellenőrzése
  • A területhez tartozó projektek tervezése, menedzselése, felügyelete
  • Az OTP üzleti stratégiájához igazodva részvétel a terület stratégiájának kidolgozásában
  • Kapcsolattartás külső informatikai szolgáltatókkal/beszállítókkal, feladataik koordinálása, felügyelete
  • Részvétel az OTP Csoport csoportszintű projektjeiben, az IT szakmai szempontok képviselete és érvényesítése;
  • Informatikai biztonság megfelelő szintjének biztosítása, folyamatos fejlesztése, együttműködés az OTP biztonságáért felelős társterületivel
  • Részvétel a területhez tartozó nemzetközi projektekben, (Azure, AzureAD, Teams)
  • A területhez tartozó erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása
  • Konzultáció a területhez tartozó szolgáltatásokat igénybe vevő felhasználókkal, területekkel, leányvállalatokkal, a szolgáltatások fejlesztése érdekében
  • Közreműködés külső-, és belső auditok előkészítésében, lebonyolításában
  • Munkatársak vezetése, fejlesztése, motiválása és mentorálása
  • A terület szakmai irányítása, felügyelete
  • A területhez kapcsolódó szabályzatok készítése, kezelése, fejlesztése

Munkakör betöltésének feltételei:
•    Felsőfokú iskolai végzettség, vagy minimum 7 év releváns tapasztalat
•    Társalgási szintű angol nyelvtudás
•    Emberek vezetésében szerzett tapasztalat
•    A nagyvállalati és/vagy nagybanki IT-infrastruktúra részletes ismerete
•    Szolgáltatási szemlélet, infrastruktúra szolgáltatások részletes ismerete
•    ITIL-folyamatok részletes ismerete
•    Teljes Microsoft Office irodai alkalmazáscsomag készségszintű használata
Elvárt kompetenciák:
•    Csapatépítési képesség
•    Eredményorientáció
•    Időbeni döntéshozatal
•    Mások fejlesztése
•    Szakmai információk megszerzésének képessége
•    Együttműködés azonos szinten lévőkkel
•    Önfejlesztés
•    Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:
•    Banki tapasztalat
•    Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert munkáltató
•    Hosszú távú munkalehetőség
•    Dinamikusan fejlődő, nemzetközi informatikai környezet
•    Szakmai továbbképzések
•    HomeOffice lehetősége
•    Széleskörű juttatási csomagok
•    Versenyképes munkabér

Munkavégzés helyszíne: Budapest