IT helpdesk diákmunka

Dátum:  2024. ápr. 5.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
IT helpdesk diákmunka pozícióra

Feladatok, amik rád várnak:

-    A fióki ügyintézők részére nyitvatartási időben folyamatos és zavartalan telefonos elérhetőség biztosítása
-    A fiókhálózattal és a központi területek felhasználóival történő kapcsolattartás számítástechnikai- üzemeltetési kérdésekben
-    A bejelentett események, hibák rögzítése, kategorizálása a ServiceNow rendszerben
-    A rutin jellegű események megoldása, lezárása, az azonnal nem megoldható problémák továbbítása az illetékes belső illetve külső szervezetekhez
-    A magasabb szintű támogatást biztosító szervezetektől megoldási eljárások fogadása és ezek alkalmazása, információk továbbítása a felhasználóknak
-    Az események nyomon követése a megoldásig, üzemeltetési folyamatok elemzése, tranzakciók vizsgálata
-    A nemzetközi leányvállalatok munkatársaival való kapcsolattartás üzemeltetési kérdésekben

Elvárások:

-    Önálló munkavégzés
-    Érdeklődő, tanulni akaró, önfejlesztő gondolkodásmód
-    Modern, digitális kapcsolattartási eszközök használata
-    Kreativitás
-    Jó kommunikációs készség
-    Informatikai affinitás
-    Logikus gondolkodásmód
-    Csapatmunka és egyéni munkavégzés

Amit kínálunk:

-    Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor működésébe
-    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
-    Támogató, segítő munkahelyi légkör
-    Home office lehetőség
-    Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között

Munkavégzés: XIII. kerület