Állásajánlat megosztása

IT fejlesztő/szervező

Dátum : 2022.06.23.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Motiváció:
Az IT fejlesztési csapatunkat szívesen bővítenénk veled, amennyiben érdekel az elektronikus dokumentumok világa, a layout tervezés, fejlesztés, e-dokumentum gyártás, elektronikus aláírás, hitelesítés, valamit az archiválás és hosszú távú biztonságos e-dokumentum megőrzés SW és HW megoldása.
Ha a dokumentum management témával nem foglalkoztál még, de kíváncsi vagy, hogyan lehet sok ezer különböző dokumentum sablon alapján pld. online PDF-et előállítani, vagy több millió dokumentumot tömegesen úgy legyártani és archiválni, hogy az a felhasználó számára azonnal rendelkezésre álljon, és ilyen megoldások fejlesztésével és támogatásával szívesen foglalkoznál nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Az OTP Bank Nyrt (Bank) stratégiai és kiemelt dokumentum management IT megoldásainak fejlesztése. Ezen IT megoldások a dokumentum kép tervezését, fejlesztését, és gyártását, valamint az elektronikus dokumentumok archiválását, aláírását, hosszú távú megőrzését végzik, támogatják
  • A fejlesztés során feladat az IT folyamatok tervezése, illetve a fejlesztés végrehajtása (program írás, kódolás) a követelmények alapján kialakított terveknek megfelelően
  • Feladat a dokumentum layout design fejlesztés, különböző, a témában nemzetközileg is elismert külföldi IT gyártó megoldásának alkalmazásával, továbbá a kapcsolódó interfész tervezés és kialakítás
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
  • Adott téma tesztelés önállóan vagy csapatban, ennek dokumentálása
  • Adatbányászat, ad-hoc elemzések készítése
  • Éles hibajelenségek elemzése, feltárása

Amit keresünk:

  • Programozási nyelvismeret (pld. ha az MPress-t nem ismered, mi majd betanítunk)
  • SQL nyelv ismerete nem haszontalan
  • HTML és xml ismeret még jobb lehetőséget fog nyújtani részedre
  • Jó elemzői és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs- és együttműködési készség
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Magabiztos Microsoft Office rendszer ismerete
  • Angol nyelvismeret, legalább a szakmai dokumentációk értelmezési és társalgási beszélgetési szintjén

Előnyt jelent:

  • Java script ismeret
  • Oracle, MSSQL technológiában való jártasság
  • Web szolgáltatások fejlesztése, Soap, REST API ismerete
  • Tesztelési módszertanok ismerete, ebben való jártasság
  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett munkatapasztalat
  • Dokumentum management rendszerekhez kapcsolódó fejlesztői tapasztalat
  • E-dokumentumok gyártására, kezelésére, valamint elektronikus aláírásokra vonatkozó jogszabályi ismeretek
  • Több mint 3 év szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • HomeOffice lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Izgalmas, kihívást jelentő változatos feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Folyamatosan fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet
  • Vadonatúj irodaház, munkahely, hightech munkakörnyezet
  • Számítunk véleményedre