IT fejlesztési tanácsadó 3

Dátum:  2024. márc. 30.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

ONE Identity Architect

Feladatok:
-    Az OTP Banknál futó One Identity Manager bevezetés projekt szakmai támogatása
-    Termékspecifikus koncepcionális döntések támogatása, előkészítése
-    A jogosultságkezelési terület IAM fejlesztő és IAM üzemeltető csapatának támogatása
-    Implementációhoz kapcsolódó dokumentációk előállítása (fejlesztési dokumentáció, rendszerterv)
-    A szervezeten belüli One Identity Manager termék kompetencia kiépítése

Elvárások:
-    A One Identity Manager (by Quest) termék mély ismerete
-    Identity Manager Implementation Certification
-    Identity Manager Web Portal Development
-    Hasonló pozícióban és területen eltöltött 3+ év
-    Részvétel One Identity Manager bevezetési projekt(ek)ben – referencia szükséges
-    Visual Basic és C# programozási nyelvtudás
-    Proaktív gondolkodásmód, önálló problémamegoldás

Opcionális elvárások:
-    Jogosultságkezelési ismeretek
-    Folyamatmodellező nyelvek ismerete
-    Agilis működési modell ismerete
-    Felsőfokú végzettség

Amit nyújtunk:
-    Hosszú távú, stabil munkalehetőség
-    Vonzó fizetés és változatos juttatások (pl. életbiztosítás, magán egészségbiztosítás, SZÉP kártya, magánnyugdíjpénztári hozzájárulás)
-    Szakmai fejlődési lehetőségek (pl. hozzáférés az O'Reilly, Udemy és Microsoft Learning Platformokhoz)
-    Magas színvonalú munkakörnyezet az új M12 irodaházban
-    Heti 2 nap otthoni munkavégzés

Munkavégzés helye: 13. kerület