Állásajánlat megosztása

DevOps Engineer - SWIFT

Dátum : 2019.02.14.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Fejlesztések megtervezése, megvalósítása
  • Szervezői tesztelések előkészítése, tesztdokumentáció készítése, tesztelés
  • Üzemeltetési feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás az üzleti és IT területekkel

Követelmények:

  • SWIFT Alliance Access, SWIFT Alliance Gateway és SWIFTNet Link alkalmazások naprakész ismerete, legalább 2 év gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szakmai önállóság

Előnyt jelent:

  • Unix/Linux/Solaris felhasználói és Shell ismerekek (Bash, ksh)
  • Adathálózati ismeretek
  • AML (anti-money laundering) alkalmazások ismerete
  • tapasztalat az ISO 20022 szabvány alkalmazásában
  • Oracle SQL ismeretek
  • XML ismeretek (XML Schema, XPath)
  • EastNets SafeWatch Filtering és Reporting alkalmazásokban szerzett gyakorlat
  • JBoss Fuse ESB vagy más integrációs middleware működésének ismerete
  • Java programozási gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 135-139.