Állásajánlat megosztása

IT üzemeltetés támogatási szakértő

Dátum : 2022.07.28.

Hely: Budapest, PE, HU, 1023

Magyarország legnagyobb Bankja, az OTP IT Divízió Műszaki Szolgáltató és Banktechnikai Főosztály területére IT üzemeltetés támogatási szakértő munkatársat keres.

Mik lesznek a feladataid?
•    Banktechnikai és nyomtató eszközök teljeskörű menedzsmentje, az eszköz kiválasztásától és beszerzésének elindításától annak selejtezéséig
•    Az eszközökhöz kapcsolódó folyamatok, az eszközök nyilvántartásának rendszeres ellenőrzése, szükség szerinti javítása
•    Az eszközöket érintő projektekben való aktív részvétel
•    Kapcsolattartás a külső partnerekkel és társosztályokkal
•    Eszközök életútját kísérő munkálatok megrendelése, kapcsolódó számlák ellenőrzése
 Akit keresünk:
•    Minimum középfokú végzettség
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
•    Kiváló kommunikációs, szervezési és együttműködési készség
•    Nagyfokú precizitás
•    Műszaki véna/affinitás
Az ideális jelölt
•    Nyitott a fejlődésre, a változásra
•    Precíz és megbízható
•    Csapatos és önálló munkavégzésre egyaránt kész
•    Kreatív, aki képesek a „dobozon” kívül gondolkodni és teljesen más megközelítésből, új megoldásokat találni a felmerülő problémák megoldására, a folyamatok hatékonyságának növelésére
Amit előnynek tartunk:
•    SAP rendszer ismerete
•    Hasonló területen szerzett tapasztalat
•    Angol középfokú nyelvismeret
Amit kínálunk:
•    Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Összetartó, támogató csapat
•    Széleskörű juttatási csomag
•    Rendezett munkakörülmények, jó hangulat
•    Akár azonnali munkakezdés
•    Egy műszakos nappali munkavégzés