Állásajánlat megosztása

IT alkalmazás üzemeltetési szakértő

Dátum : 2019.08.07.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:
  • RedHat Linux alapú rendszerek és az azokon futó alkalmazások üzemeltetése
  • Együttműködés más szakterületek (hálózat, hardver, Windows, stb…) szakértőivel
  • 2nd Level support feladatok ellátása bankcsoporti szinten
  • Kiemelt jelentőségű és sürgősségű incidensek kezelése
  • Események monitorozása, és a felmerülő hibák javítása
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása
  • Alkalmazások használatára vonatkozó változások folyamatos figyelemmel kisérése, dokumentálása
  • Részvétel projektekben. Projektek üzemeltetési támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • RedHat Linux szakértői szintű ismerete
  • Adathálózati ismeretek
  • Felügyeleti technológiák (Nagios) ismerete
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek ismerete
  • Alap szintű szerver hardver ismeret
  • Erős rendszerszemlét
  • Jó kommunikáció, és problémamegoldó képesség
  • Képesség az önálló és csapatmunkára
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
Előnyt jelent:
  • Pénzintézeti informatikai vagy multinacionális nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat
  • Nemzetközi fizetési és Treasury rendszerek ismerete