Állásajánlat megosztása

IT alkalmazás üzemeltetési szakértő

Dátum : 2019.02.06.

Hely: Budapest, BU, HU, 1023

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

Operátor

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Nappali és éjszakai repetitív üzemeltetési feladatok ellátása
  • A futó rendszerek, mentések monitorozása, rendellenes működés jelentése, naplóállományok ellenőrzése.
  • Előírt rendszeres és ad hoc futtatások (nyitás-zárás feladatok, adattöltések, feldolgozások, adatgenerálások, stb.) elvégzése, felügyelete, dokumentálása.
  • ServiceNow rendszeren keresztül beérkező feladatok végrehajtása
  • Jelentések készítése, tudásbázis építése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Amit keresünk:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Középfokú informatikai végzettség
  • általános rendszerüzemeltetői ismeretek
  • folyamatszemlélet
  • jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • monotónia tűrés
  • folyamatos munkarend, műszakban történő munkavégzés
  • alapszintű angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Banki informatikai folyamatok ismerete