Betöltés...
Állásajánlat megosztása

IT Product Owner

Dátum : 2021.09.18.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Leendő munkatársunk feladata:

  • Részvétel .Net fejlesztési projektek tervezésében és szakmai irányításában
  • Becslések előkészítése, erőforrások kontrollálása
  • Informatikai rendszerek dokumentációinak elkészítése, a készítésben történő közreműködés
  • Fejlesztett alkalmazásokban felmerült incidensek kezelése
  • Saját alkalmazásokkal kapcsolatosan felmerülő kérdések elemzése, megválaszolása
  • Kapcsolattartás a megrendelő területtel, külső partnerekkel
  • Proaktív közreműködés a bevezetett rendszerek tovább fejlesztésében

Elvárások:

  • Alapvető webes ismeretek
  • .Net környezetben szerzett rendszerszervezői tapasztalat, vagy ennek elsajátítása iránti elkötelezettség
  • Relációs adatbázisok alapszintű ismerete, lekérdezések készítése
  • 5 év nagyvállalati környezetben szerzett rendszerszervezői/szakmai vezetői tapasztalat
  • Proaktivitás, igényesség, jobbító szándék
  • Rugalmas együttműködés készsége
  • Jó elemző-, és problémamegoldó készség, precizitás, önállóság, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Agilis fejlesztési módszertan ismerete
  • .Net, ASP.NET, MVC fejlesztési projektben való részvétel
  • Banki folyamatelemzési, folyamatszervezési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati környezet
  • Támogató kollégák, tapasztalt, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Izgalmas feladatok, kihívások
  • Képzési lehetőség