IT Rendszerszervező gyakornok

Dátum:  2024. ápr. 2.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
IT rendszerszervező gyakornoki pozícióra

Feladatok, amik rád várnak:

•    beleláthatsz és elsajátíthatod a Kártyaelfogadás elszámolásához kapcsolódó fejlesztési igények felmérését, specifikálás folyamatait;
•    a Kártyaelfogadás elszámolásához üzleti céljaihoz legjobban illeszkedő informatikai megoldások megismerése, kiválasztása és funkcionális specifikáció írás;
•    a fejlesztésekhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése, átadása üzemeltetéshez;
•    a Kártyaelfogadás elszámolásához kapcsolódó napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárításában segítségnyújtás és támogatás az Üzemeltetés területek munkafolyamatainak szervezéséhez;
•    a Bank kereskedői/társterületei által küldött kérdések megválaszolása, hibák kivizsgálása;
•    kapcsolattartás a beszállítókkal;
•    IT tesztelés;

Elvárások:

•    kezdeményezőkészség
•    jó problémamegoldó készség
•    folyamatszemlélet
•    angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

•    Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor működésébe
•    Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között
•    Órabér: bruttó 2200 Ft/óra
•    Támogató vezetői hozzáállás
•    Motivált, sikerorientált, lendületes csapat
•    Folyamatos képzésekkel, tréningekkel
•    Rugalmas otthoni munkavégzési lehetőség
•    Stabil, hosszútávú karrierlehetőséggel

Munkavégzés helye: XIII. kerület